5 sek. Prašau kalbėkite, kai užbaigsite, spauskite mikrofono mygtuką.

Apie paslaugą PAŽINTUVAS

 El. paslauga PAŽINTUVAS, skirta biologijos žinias perteikti panaudojant kompiuterines technologijas. Tai interaktyvi paslauga, kurioje galėsite ne tik peržiūrėti mokomąją medžiagą apie ląsteles, bet ir laikyti savikontrolės testą, kuriame iš karto pamatysite atsakymo teisingumą, bei galėsite laikyti mokomuosius testus, kurių laikymo rezultatai iš karto pasieks mokytoją.

PAŽINTUVAS gali skaityti mokomąją medžiagą sintezuotu kompiuteriniu balsu lietuviškai. Taip pat Jūs galite naudoti lietuviškas balso komandas, kad valdyti paslaugos turinį ir jo peržiūrą. Tikimės Jus sudominti ir parodyti, kaip panaudojus kompiuterines technologijas mokymosi procesas gali būti daug įdomesnis!

Rekomendacijos

 Jei matote savo aplinkoje sąrašo ženkliuką, tuomet galite naudotis balso komandomis. Paspaudę sąrašo ženkliuką, pamatysite atitinkamoje paslaugos vietoje aktyvias balso komandas.

  1. Prieš ištardami balso komandą, paspauskite mikrofono ženkliuką, ir per nurodytą laiką sekundėmis ištarkite norimą balso komandą.
  2. Balso komanda turi būti tariama pakankamai garsiai, aiškiai ir raiškiai, reikia vengti stiprių aplinkos garsų.
  3. Rekomenduojame naudoti ausines su kryptiniu mikrofonu.
  4. Jei matote prie mokomosios medžiagos nuorodą [Skaityti], reiškia mokomoji medžiaga gali būti perskaityta kompiuterio sintezuotu balsu. Paspauskite šį ženkliuką ir išgirsite mokomąją medžiagą.
  5. Galite pasirinkti norimą pastraipą ir paspausti skaitymo mygtuką, tuomet mokomoji medžiaga bus perskaityta nuo pasirinktos pastraipos iki pabaigos.
  6. Bet kada galite nutraukti skaitymą, paspaudę [Nutraukti skaitymą].
  7. Jei turite įdomų Jums aktualų tekstą, kurį norite išgirsti, paisrinkite meniu punktą "Teksto sintezavimas" ir išgirsite savo tekstą ausinėse. Taip klausydamiesi Jums aktualios mokomosios medžiagos per ausines galėsite tuo pačiu metu užsiimti kita mokymuisi aktualia veikla kompiuteryje.